Fotoğraf Galerisi

Fotoğraf galerimizde ailelerimizin iznini ve onayını alarak gerçekleştirdiğimiz sünnetlerden kareleri paylaşıyoruz.

Birbirinden güzel kareleri sayfamızda yer vererek anılarınızı kalıcı hale getiriyor, mutluluklarınızın daim olmasına çalışıyoruz.

Birbirinden Özel Sünnet Çocuğu Kareleri

Sünnet operasyonlarımızda alanında eğitimlerini tamamlamış, tecrübeli, deneyim sahibi ve başarılı bir kadro görev almaktadır. Uzman kadromuzla steril ortamda gerçekleştirilen sünnet işlemleri profesyonel fotografçılarımızca da kameraya alınmakta, video ve fotoğraflar çekilebilmektedir.

 

Kliniğimizde hem ebeveynler hem de çocuklar her yönüyle düşünülmekte, bugünün en güzel şekilde geçmesi için bütün olanaklar seferber edilmektedir. Sünnet öncesi, sünnet anı ve sonrasında hem sizlerin hem de çocuklarımızın en temel ihtiyaçları karşılanmakta, ikramlarımız hazırlanmakta, özellikle de çocukların psikolojisinde pozitif etki yaratacak uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Gerek eğlence alanlarının gerekse fotoğraf çekimlerinin profesyonel biçimde ayarlanıp gerçekleştirilmesi için çalışıyor, her bir ailemiz için bugünün özel olduğu bilinciyle hareket ediyoruz. Yapmış olduğumuz hazırlıklar ve sahip olduğunuz heyecanlara dair kaydettiğimiz birbirinden güzel karelere de burada yer veriyoruz.

En Güzel Sünnet Fotoğrafları

Klinik olarak bugüne kadar yüzlerce sünnet operasyonu gerçekleştirdik ve yüzlerce ailemizin heyecanına ortak olduk. Her uygulamamızda gereken hassasiyet göstererek çocuklarımızın olabildiğince eğlenceli ve rahat şekilde bugünü atlatmasını sağladık. Ailelerimiz için de süreci her yönüyle kolaylaştırıp sağlık standartlarımızı en üst seviyede tuttuk.

 

Operasyonlarımıza hiçbir zaman sadece bir iş olarak bakmadık. Her operasyonun çocuklarımız ve siz değerli ebeveynler için hayatınızda tek sefer karşılaşacağınız bir detay olduğunu bilerek hareket ettik. Bu yüzden de her detayın kusursuz olmasını, hiçbir sağlık zafiyetinin yaşanmamasını önceledik. Dileyen ailelerimize sünnet fotografçısı hizmeti vererek bugünü ölümsüzleştirdik ve burada da bütün bu karelerden bir kısmına yer veriyoruz.