Profesyonel

Sünnet

Fotoğrafçısı

Sünnet Fotoğrafçısı

Sünnet çocuklarınızın en özel anlarından birisidir ve bu anı ölümsüzleştirmenin yolu fotoğraftan geçmektedir. Kliniğimizde sunmuş olduğumuz sünnet fotoğrafı hizmeti ile bu özel günden kareler oluşturabiliriz. Fotoğraf çekimlerimiz son derece profesyonel bir ekipçe yapılmakta, kaliteli fotoğraflar elde edilmektedir.

 

Sünnet fotoğrafı kliniğimizde sunulan ekstra bir hizmet olup dileyen ailelerimiz tercih edebilmektedir. Çekimlerimiz sünnet öncesi, sünnet esnası ve sünnet sonrası olmak üzere üç aşamada gerçekleştirilmektedir. Her bir an fotoğraf karelerine ilave edilerek ilerleyen yıllar için hatıra oluşturulmakta, dönüp baktığınızda anılarınızın canlanmasına vesile olunmaktadır.

Sünnet Öncesi, Anı ve Sonrasından Kareler

Sünnet hatırası fotoğraf çekimlerimizin ilki sünnet öncesi gerçekleştirilmektedir. Haliyle sünnet öncesi hummalı bir hazırlık yapılır ve hem aileler hem de çocuklar için bu aşama oldukça özeldir. Çocukların hazırlanması, ikna edilmeye çalışılması, operasyonun anlatılması, ailelerin yaşadıkları vs. birbirinden eşsiz durumlar ortaya çıkarmaktadır. Fotoğraf ekibimiz operasyon öncesi her durumu anıya dönüştürmekte, böylece gelecekte dönüp bakacağınız sünnet öncesi hazırlık fotoğraflarınız olmaktadır

Sünnet fotografçısı hizmetimiz sünnet esnasında da devam etmektedir. Sünnet esnasında 5-6 dakikalık bir video kaydı uzman ekibimizce alınmakta, böylece teknolojinin olanaklarından yararlanılarak çocuklarınızın ve sizlerin hayatınızda bir kez yaşayacağınız bu özel an kalıcı hale getirilmektedir. Hem video hem fotoğraf kareleriyle hoş albümler oluşturulmasına yardımcı olunmaktadır.

Sünnet fotografçısı hizmetimiz sünnet sonrasında da sürmektedir. Sünnet işleminin bitmesinin ardından madalya töreni ve diğer uygulamalar yine aynı şekilde fotografçılarımızca karelere alınmaktadır.

 

Bizler her detayı ve her anı sizin için ölümsüzleştirdiğimiz için hiçbir aşamayı kaçırmadan anılarınız çoğalmakta, aynı zamanda fotoğraf çekmeye çalışma gibi bir yoğunluk ve kargaşa ortadan kaldırılmaktadır.